Přeskočit na obsah
Domů » Všechny články » Biorezonanční přístroje

Biorezonanční přístroje

  • Mirek 
  • 2 min read

BICOM & DIACOM

Na Bicom jsem chodil již delší dobu. Jedná se o biorezonanční přístroj, pomocí kterého se zjistí, které orgány jsou v těle oslabené či na co máte intoleranci nebo různé plísně, bakterie, viry apod. Následně si položíte ruce na měděnou destičku nebo dostanete do obou rukou měděné koule, které jsou spojené s přístrojem. Ten do Vás pouští programy (frekvence – vlnění), které Vám pomohou s daným problémem. Alespoň takto ve stručnosti :o)

Celá terapie trvá cca 1,5 – 2 hodiny. Petra Kučerová, která se tomu věnuje dlouhá léta se věnuje taktéž čínské medicíně a cvičení tai-či.

Jsem toho názoru, že na úzkosti a ataky tento přístroj vhodný není. Pokud člověk bojuje s nějakým virem nebo bakterií apod., tak na potlačení symptomů a urychlení uzdravení je to ideální využití.

O pár let později jsme celá rodina přešli na Diacom (obdobný biorezonanční přístroj). Na vyšetření jezdíme do Bratislavy za Peterem P. Pomocí přístroje „DIACOM-Lite-FREQ-Utium“, jenž udělá kompletní diagnostiku těla pomocí sluchátek. Následně zjistíte, co je špatné a doma si v klidu dáme jednotlivé programy přes přístroj „Diacom-SOLO-FREQ-Personal-Medio“, jenž jsme si zakoupili. Přijde mě to lepší a pohodlnější, nežli Bicom Optima. Tam musíte chodit nejen kvůli diagnostice, ale také kvůli následným terapiím. Takto si je můžeme dělat v poklidu domova. Když přijde např. nějaká nemoc, tak si hned můžete dát programy na určité viry, bakterie a nečekat až bude volný termín na danou terapii.

Přístrojů, jako jsou tyto existuje více. Osobní zkušenosti mám jen s těmito dvěma.

Kontakty: www.duhovylotos.cz | www.bicom-optima.cz | Diacom.Technology