Přeskočit na obsah
Domů » Všechny články » Technika Kvantového Doteku Matrixu

Technika Kvantového Doteku Matrixu

  • Mirek 
  • 2 min read

Od koučinku k TKDM metodě

Poprvé jsem se o této metodě „Teorie Kvantového Doteku Matrixu“, zkráceně TKDM dozvěděl od Petry Kučerové, ke které jsem chodil na Bicom (biorezonanční přístroj). Řekla mi, že její známá Helena Macková dělá koučku a má zkušenosti s kvantovým dotekem a mohla by mě pomoci. Dala mi na ni kontakt a já se jí obratem ozval. Domluvili jsme si první sezení, které probíhalo v její kanceláři poblíž Lužáneckého parku. Dohodli jsme se na dalších sezení, kde jsme probírali můj život a jak se s ním vypořádat (z minulostí, přítomností i budoucností). Terapie s Helenou mě pomáhali a s odstupem času již nebylo třeba dále podstupovat tyto sezení, neboť se můj stav rapidně zlepšil.

Absolvoval jsem kurz TKDM

Helena mě doporučila, abych vyzkoušel kurz TKDM, který se zrovna pořádal v té době (4. – 8. května 2018) v Brně v hotelu Bobycentrum. Jednalo se o pěti celo-denní kurz, který vedl jeho autor a vystudovaný fyzioterapeut Pavel Vondrášek spolu s jeho kolegy. Již první den jsem byl z kurzu celý nadšený, jak fungují naše mozky a jak můžeme ovlivňovat nejen svoji realitu. Už si přesně nepamatuji, kolik nás tam celkem bylo, ale odhadem kolem 20 lidí plus, mínus. Byli jsme tam dobrá parta a po celý týden jsme procházeli různými teoretickými a zejména praktickými cvičeními. Chvílemi jsem se cítil, jako bychom studovali v Bradavicích (škola pro čaroděje, kde studoval Harry Potter). Nejvíce jsem se skamarádil se dvěma sestrami, které bydlí poblíž Brna a jsem s nimi v kontaktu až do dnes. Sice si nepíšeme pravidelně, ale občas se jeden druhému ozveme.

Z celého kurzu jsem si nejvíce odnesl myšlenku, že jsme sami tvůrci svého osudu. Tzn., že si můžeme tvořit realitu, jakou chceme. Kvantové pole možností je neomezené a je pouze na nás, kterou možnost si vybereme.

Koho by TKDM zajímalo, tak uvádím link www.kvantovaterapie.cz, kontakt na Helenu www.helenamackova.cz